Pánské ponožky

Aby chlapi chodili bez ponožek? To si teda neumíme představit! Proto pro vás máme připravený široký sortiment pánských ponožek pro jakoukoliv příležitost. V přehledné nabídce najdete sportovní ponožky, kompresní pro sportovce nebo lidi trpící na otoky nohou, klasické, kotníkové, vysoké, extra nízké ale také třeba pracovní pro různé profese, které vydrží několikahodinovou zátěž. Samozřejmě máme i velký výběr společenských ponožek, ať už jednobarevných nebo těch veselých barevných a s potiskem.

Myslíme i na ty, které trápí nějaké zdravotní problémy. Pro váš stoprocentní komfort, i když máte problém se zápachem nohou nebo plísní, nabízíme speciálně vyrobené ponožky, které vám pomohou a jsou prevencí před těmito potížemi. Nabízíme také diabetické ponožky nebo ponožky, které odpuzují klíšťata. A ohled bereme i na vás, kteří nemáte standardní velikost nohy, dobře víme, že nadměrné není jen oblečení.

Jste příznivcem brzkého ranního vysedávání u vody či toulání se v lese? Máme i kategorii ponožek pro rybáře a myslivce, což jen tak někde nenajdete. Tak už se do našeho výběru ponořte a lovu zdar!

 

Nejprodávanější

53
31831533183
Značky
Vyber barvu
Vyber roční období
Vyber typ ponožky
Vyber velikost
Vyber výhody
Využití

Stránka 1 z 14 - 1652 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 14 - 1652 položek celkem